Strona głowna  /  Aktualności

Witamy w dziale AKTUALNOŚCI

Aktualności

Z okazji Dania Dziecka planujemy (przy sprzyjajacej pogodzie) w dniu 02.06.21r. (środa)  niespodziankę dla dzieci. Do ogrodu zostały zamówione dmuchane zjeżdżalnie. W trakcie zabaw w ogrodzie zachowane będą zasady reżimu sanitarnego (2 grupy równocześnie korzystać będą ze sprzętu).

Prosimy o stosowne ubranie dzieci - najlepiej w długie/ półdługie getry lub dres (wygodne do zjeżdżania).

data dodania: 2021-06-01 13:18:18

UWAGA RODZICE!

W związku z koniecznością racjonalnego zaplanowania zakupów prosimy o zgłoszenie obecności dziecka w przedszkolu w dniu 04.06.2021r. (piątek) do dnia 28.05.2021r.

Agnieszka Palmi

data dodania: 2021-05-21 11:23:08

Szanowni Rodzice,

Informuję, że od dnia 19.04.2021r. przedszkole wznawia działalność.

Nadal pracujemy w reżimie sanitarnym - do przedszkola mogą być przyprowadzane wyłącznie zdrowe dzieci bez objawów chorobowych (katar, kaszel, chrypka itp.). Ze względu na wspólne bezpieczeństwo prosimy o rygorystyczne przestrzeganie tej zasady.

data dodania: 2021-04-18 19:44:56

Do dnia 05.03.2021r. należy zwrócić do sekretariuatu przedszkola (okno) oświadczenie dot. obecności dziecka w p-lu w czasie dyżuru wakacyjnego. Brak do w/w terminu informacji o korzystaniu z dyżuru wakacyjnego jest rozumiany jako deklaracja o nieobecnosci dziecka w p-lu w miesiącu lipcu 2021r.

Do 15 marca 2021r. zostaną utworzone grupy wakacyjne oraz przydzielone urlopy pracownikom.W związku z tym zapisanie dziecka na dyżur po 15 marca 2021r. będzie możliwe tylko w przypadku rezygnacji innej zapisanej osoby.

W miesiącu lipcu godziny pracy przedszkola (7.00 - 16.30) i zasady przyprowadzania dziecka do p-la pozostają bez zmian.

O szczegółach organizacji pracy grup poinformuję Państwa po utworzeniu grup wakacyjnych (tj. po 15 marca 2021).

data dodania: 2021-02-05 14:00:46

Szanowni Rodzice,

W związku z kierowanymi zapytaniami informuję, że przesłane do Państwa na adres mailowy pismo informacyjne nie jest upomnieniem, a tylko informacją o zasadach płatności, którą przedszkole, zgodnie z przepisami prawa, ma obowiązek Państwu przekazać.

data dodania: 2020-11-05 15:59:32

SZANOWNI RODZICE - WAŻNE

Bardzo proszę, aby osoby odbierające dziecko oczekując na nie gdy ubiera się w szatni nie oddalały się od drzwi przedszkola (pozostały w przestrzeni pod daszkiem).

data dodania: 2020-10-07 11:10:05

Przypominam, iż dzieci 6-letnie (ur. 2014r.) ponoszą tylko opłatę za wyżywienie

w przedszkolu.

Stawka żywieniowa w roku szkolnym 2020/21:

3 posiłki                                                                           - 10 zł

2 posiłki (śniadanie+obiad lub obiad+podwieczorek)    - 7,50 zł

1 posiłek (obiad)                                                              - 5 zł

data dodania: 2020-10-06 08:17:13

Informuję, że od 28.IX.2020r. niewielkiej zmianie uległy godziny otwierania / zamykania przedszkola.

Rano:                   7.00 - 8.30        oraz     9.15 - 9.30    -     bez zmian

Po południu:        12.45 - 13.00                                      -     zmiana

14.45 - 16.30                                      -     zmiana

Proszę o dostosowanie godzin przyprowadzania i odbierania dziecka do w/w godzin otwarcia przedszkola.

Poza wskazanymi godzinami przedszkole będzie zamknięte.

W związku z koniecznością zachowania wymogów sanitarnych nie będzie możliwości przyprowadzania/odbioru dziecka w innych godzinach.

data dodania: 2020-09-29 14:04:49

Szanowni Rodzice,

informuję, że od dnia 1 września 2020 r., w związku z koniecznością zapewnienia właściwej
organizacji pracy przedszkola zgodnie z wymogami sanitarnymi określonymi przez GIS oraz MEN,
w tym ograniczeniakontaktu dzieci z poszczególnych grup oraz dezynfekcji pomieszczeń,
przedszkole będzie zapewniało dzieciom opiekę wyłącznie w godzinach 7.00 – 16.30.

W związku z trwającymi jeszcze ustaleniami dotyczącymi godzin pracy poszczególnych grup harmonogram pracy poszczególnych oddziałów zostanie Państwu przedstawiony w najbliższym terminie , niezwłocznie po zakończeniu ustaleń. Zapraszam do zakładek grupowych gdzie będą się pojawiać informacje dotyczące wyłącznie danej grupy. Aby umożliwić Państwu bieżący kontakt z wychowawcami grup, po rozpoczęciu zajęć uruchomione zostaną adresy mailowe (oddzielny adres dla każdej grupy).

Proszę o zapoznanie się z:

1. Procedurą organizacji pobytu dzieci w Samorządowym Przedszkolu Nr 154 w czasie zagrożenia epidemicznego wraz z OŚWIADCZENIEM

2. procedurą współpracy z Rodzicami

3. Procedura postępowania w przypadku wystąpienia objawów chorobowych u dziecka

4. obowiązującym ZASADAMI.

z poważaniem

data dodania: 2020-08-28 11:02:44

od 1 września rozpoczynamy nowy rok szkolny, rozpoczynamy go w zupełnie
innej rzeczywistości związanej z trwającą wciąż pandemią
koronawirusa.Przedszkole funkcjonować będzie w warunkach reżimu
sanitarnego. Patrząc na codzienne niepokojące statystyki dotyczące
aktualnych zakażeń w województwie małopolskim i samym Krakowie musimy