Strona głowna  /  Aktualności  /  Posłanie dziecka do przedszkola od dnia odwieszenia zajęć
Posłanie dziecka do przedszkola od dnia odwieszenia zajęć
data dodania: 2020-08-26 12:24:22

Po odwieszeniu zajęć, przedszkole działając w warunkach reżimu sanitarnego będzie mogło objąć opieką  OGRANICZONĄ liczbę dzieci.

Pierwszeństwo w objęciu opieką, zgodnie z zaleceniami władz mają dzieci  rodziców pracujących w służbie zdrowia, służbach ratowniczych, służbach mundurowych (policja, straż miejska ,straż pożarna, wojsko), zakładach pracy związanych ze zwalczaniem pandemii koronawirusa,

RODZICÓW PRACUJĄCYCH W WYMIENIONYCH POWYŻEJ  ZAWODACH/ZAKŁADACH PRACY  proszę o zgłoszenie tego faktu do dnia 13 V. 2020 telefonicznie  nr tel.  660 637 585 (dyrektor Marta Żugaj) lub nr tel. 660 637 584 (zastępca dyrektora Agnieszka Palmi) w celu zapewnienia miejsca dla Państwa dziecka po uruchomieniu przedszkola. Pozostałe zgłoszone dzieci będą objęte opieką w miarę wolnych miejsc, o czym zostaną Rodzice poinformowani telefonicznie po utworzeniu grup.