Strona głowna  /  Aktualności  /  Praca przedszkola w miesiącu sierpień 2020 - DYŻUR
Praca przedszkola w miesiącu sierpień 2020 - DYŻUR
data dodania: 2020-08-26 12:43:32

Szanowni Rodzice dzieci zapisanych na dyżur wakacyjny.

W okresie dyżuru wakacyjnego w sierpniu 2020r przedszkole pracuje nadal w warunkach reżimu sanitarnego wynikającego z trwającego zagrożenia epidemicznego COVID -19. W związku z powyższym proszę o zapoznanie się z:

1.     Procedurą organizacji pobytu dzieci w Samorządowym Przedszkolu nr154 w Krakowie  w czasie zagrożenia epidemicznego COVID 19 (dyżur wakacyjny – sierpień 2020)    wraz z oświadczeniem stanowiącym jej załacznik.

2.     Procedurą współpracy z Rodzicami.

3.    Procedurą postępowania na wypadek wystąpienia objawów chorobowych u dziecka.

4.  Zasadami.

W pierwszym dniu przed oddaniem dziecka pod opiekę  pracownika przedszkola , należy zgłosić sie w sekretariacie przedszkola (okno od strony wejścia do ogródka)  w celu podpisania oświadczenia

z poważaniem