Strona głowna  /  Aktualności  /  Rok szkolny 2020/2021 - Zmiany
Rok szkolny 2020/2021 - Zmiany
data dodania: 2020-08-28 11:02:44

Szanowni Rodzice,

informuję, że od dnia 1 września 2020 r., w związku z koniecznością zapewnienia właściwej
organizacji pracy przedszkola zgodnie z wymogami sanitarnymi określonymi przez GIS oraz MEN,
w tym ograniczeniakontaktu dzieci z poszczególnych grup oraz dezynfekcji pomieszczeń,
przedszkole będzie zapewniało dzieciom opiekę wyłącznie w godzinach 7.00 – 16.30.

W związku z trwającymi jeszcze ustaleniami dotyczącymi godzin pracy poszczególnych grup harmonogram pracy poszczególnych oddziałów zostanie Państwu przedstawiony w najbliższym terminie , niezwłocznie po zakończeniu ustaleń. Zapraszam do zakładek grupowych gdzie będą się pojawiać informacje dotyczące wyłącznie danej grupy. Aby umożliwić Państwu bieżący kontakt z wychowawcami grup, po rozpoczęciu zajęć uruchomione zostaną adresy mailowe (oddzielny adres dla każdej grupy).

Proszę o zapoznanie się z:

1. Procedurą organizacji pobytu dzieci w Samorządowym Przedszkolu Nr 154 w czasie zagrożenia epidemicznego wraz z OŚWIADCZENIEM

2. procedurą współpracy z Rodzicami

3. Procedura postępowania w przypadku wystąpienia objawów chorobowych u dziecka