Strona głowna  /  Wydarzenia

nadal zawieszone.

Kraków, 28.05.2020r.

Szanowni Rodzice,

informuję, ze w związku z zaistniałą sytuacją zajęcia w dniu jutrzejszym
tj. piątek 29 maj 2020 zostają zawieszone.

O dalszych działaniach będziemy Państwa  informować.

Telefon kontaktowy - 660 637 585 - dyrektor Marta Żugaj.

DYŻUR  WAKACYJNY

Szanowni Rodzice,

uprzejmie proszę o zgłoszenie do dnia 25.05.2020 r. do godz. 15.00
na adres przedszkole154krakow@interia.pl
dzieci na dyżur wakacyjny w miesiącu sierpniu.

Mając na uwadze wyjątkową sytuację związaną z trwającą pandemią COVID-19 oraz związane z tym ograniczenia w funkcjonowaniu przedszkola, bardzo proszę o przemyślaną decyzję i zgłoszenie TYLKO tych dzieci dla których pomoc przedszkola w zapewnieniu w sierpniu opieki jest niezbędną . (Proszę o zapoznanie się z procedurami określającymi funkcjonowanie przedszkola w warunkach pandemii).

W zgłoszeniu proszę wpisać:

w  tytule wiadomości: ZGŁOSZENIE NA DYŻUR

w treści: imię i nazwisko dziecka oraz okres, w którym będzie uczęszczać do przedszkola w m-cu sierpniu

z poważaniem

Drodzy Rodzice!

Związku z otwarciem dwóch oddziałów przedszkolnych,
w razie jakichkolwiek pytań do nauczycielek stworzyliśmy dla Państwa maile grupowe.

Grupa A – mgr Natalia Tomasik, mgr Bogusława Sajbor
– mail: P154GrupaA@gmail.com

Grupa B – mgr Agata Popko, mgr Małgorzata Poznańska
– mail: P154GrupaB@gmail.com

Wznowienie pracy przedszkola.

Szanowni Rodzice !

Z dniem 18 maja przedszkole wznawia  swoją działalność
w ograniczonym zakresie zapewniając wyłącznie działania opiekuńcze
w „reżimie sanitarnym "zgodnie z procedurami (zamieszczonymi poniżej) opracowanymi na podstawie wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego.
Osoby, które chcą skorzystać z opieki przedszkola dla swojego dziecka proszone są o zgłoszenie tego faktu telefonicznie (660 637 585 - dyrektor przedszkola Marta Żugaj ; 660 637 584 - zastępca dyrektora Agnieszka Palmi) lub mailowo  (przedszkole154krakow@interia.pl).
W chwili obecnej uruchomione zostały dwie grupy. Kolejne dzieci  przyjmowane będą w miarę  uruchamiania następnych  grup, o czym będziemy informować Państwa na stronie przedszkola.

Dyrektor przedszkola

Szanowni  Rodzice

w związku z planowanym otwarciem przedszkola, proszę o zapoznanie
się z obowiązującymi w warunkach reżimu sanitarnego:

- procedurą organizacji pobytu dziecka w przedszkolu
wraz z załącznikiem nr 1 i obowiązującymi zasadami

- procedurą postępowania na wypadek wystąpienia objawów chorobowych u dziecka.

z poważaniem

Szanowni Rodzice.

Uprzejmie informuję, że z powodu sytuacji epidemicznej zagrażającej zdrowiu dzieci i pracowników przedszkola,  w związku z brakiem w chwili obecnej  możliwości spełnienia wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego Samorządowe Przedszkole nr 154 pozostanie zamknięte do dnia 15 maja 2020 r.

Informacja o otwarciu przedszkola lub dalszym zawieszeniu jego pracy ukaże się przed końcem w/w  terminu. W razie pytań i wątpliwości proszę o kontakt mailowy przedszkole154krakow@interia.pl  telefoniczny 660 637 585.

Równocześnie zapraszam do korzystania nadal z propozycji zajęć i zabaw z dziećmi zamieszczanych przez nauczycielki na stronie www przedszkola w zakładce edukacja domowa.

Dyrektor przedszkola

Szanowni Państwo (dotyczy Rodziców, którzy zgłosili chęć posłania dziecka do przedszkola od dnia odwieszenia zajęć)

Po odwieszeniu zajęć, przedszkole działając w warunkach reżimu sanitarnego będzie mogło objąć opieką  OGRANICZONĄ liczbę dzieci.

Pierwszeństwo w objęciu opieką, zgodnie z zaleceniami władz mają dzieci  rodziców pracujących w służbie zdrowia, służbach ratowniczych, służbach mundurowych (policja, straż miejska ,straż pożarna, wojsko), zakładach pracy związanych ze zwalczaniem pandemii koronawirusa,

RODZICÓW PRACUJĄCYCH W WYMIENIONYCH POWYŻEJ  ZAWODACH/ZAKŁADACH PRACY  proszę o zgłoszenie tego faktu do dnia 13 V. 2020 telefonicznie  nr tel.  660 637 585 (dyrektor Marta Żugaj) lub nr tel. 660 637 584 (zastępca dyrektora Agnieszka Palmi) w celu zapewnienia miejsca dla Państwa dziecka po uruchomieniu przedszkola. Pozostałe zgłoszone dzieci będą objęte opieką w miarę wolnych miejsc, o czym zostaną Rodzice poinformowani telefonicznie po utworzeniu grup.

Drodzy Rodzice !!!

Zachęcamy Was do wspólnej nauki i zabawy ze swoimi dziećmi w domu.
W tym celu została utworzona nowa zakładka EDUKACJA DOMOWA.
Znajdziecie tam Państwo propozycje zabaw, ćwiczeń i kart pracy

do realizacji wspólnie z dziećmi.

Materiały będziemy zamieszczać w każdy poniedziałek

na dany tydzień.

Serdecznie zachęcamy Rodziców do odwiedzania naszej strony

i korzystania z naszych propozycji.

Mamy nadzieję, że nasze pomysły zabaw pomogą Państwu miło i aktywnie

spędzić czas z Waszymi dziećmi.

Z serdecznymi pozdrowieniami
Nauczycielki Przedszkola 154