Strona głowna  /  Rekrutacja

REKRUTACJA UZUPEŁNIEJĄCA

W dniach  24.05.21r. - 01.06.21r. trwa rekrutacja uzupełniająca. Wnioski o przyjęcie dziecka do przedszkola podpisane przez oboje rodziców należy składać w sekretariacie przedszkola (okno sekretariatu, bez wchodzenia do budynku).

Wnioski przyjmowane są w :

poniedziałek: 10.00 - 14.00

wtorek:           8.00 - 12.00

środa:             8.00 - 12.00.

czwartek:        8.00 - 12.00 oraz 16.00 - 16.30

piątek:           ----------------

Uwaga: wnioski należy składać wraz z kompletem załączników potwierdzajacych wskazane kryteria.

Nie ma możliwości późniejszego dostarczania załaczników.

UWAGA RODZICE - WAŻNE

W dniach 26.04.21 - 07.05.21r. należy dokonać potwierdzenia woli przyjęcia dziecka do przedszkola na rok szkolny 21/22.

Potwierdzenia woli nalezy dokonać logując się na konto na krakow.formico.pl lub przesyłając e-mail na adres: przedszkole154krakow@interia.pl. W tytule wiadomości e-mail należy napisać: POTWIERDZENIE WOLI NA ROK SZKOLNY 21/22. W treści wiadomości nalezy podać imię i nazwisko dziecka oraz godziny uszęszczenia dziecka do przedszkola. (Od dnia 01.09.2021r. przedszkole będzie pracować w godz. 6.30 - 16.30).

Brak potwierdzenia woli w w/w terminie jest rozumiany jako rezygnacja miejsca w przedszkolu.

W dniach 1.03 - 31.03.2021r. trwa rekrutacja nowych dzieci do przedszkola na rok 2021/22. Proszę o zapoznanie się z informacjami o rekrutacji tutaj.

Wydrukowane z systemu, wypełnione i podpisane wnioski należy złożyć  osobiście w przedszkolu pierwszego wyboru (wybranym na pierwszym miejscu listy preferencji). Do wniosku, należy dołączyć dokumenty potwierdzające spełnianie kryteriów rekrutacyjnych.

Kompletne wnioski (tzn. wniosek + załaczniki potwierdzające spełnienia wybranych kryteriów)  o przyjęcie do przedszkola są  przyjmowane przez okno w sekretariacie przedszkola (lewa strona budynku) w poniższych terminach

PONIEDZIAŁKI:       10.00 - 14.00

WTORKI:                  ---------------------

ŚRODY:                     7.30 - 12.30

CZWARTKI:              7.30 - 16.30

PIĄTKI:                      --------------------

Dokumenty rekrutacyjne do wypełnienia można pobrać też tutaj:

wniosek o przyjęcie,

oświadczenie o rekrutacji rodzeństwa,

oświadczenie o wielodzietności,

oświadczenie o samotnym wychowywaniu dziecka

Ze szczegółami rekrutacji, w tym kryteriami rekrutacyjnymi i sposobem ich udokumentowania można zapoznać się tutaj.

Ostatnia aktualizacja: 2021-05-12