Strona głowna  /  Aktualności  /  Rowerowy Maj
Rowerowy Maj
data dodania: 2022-04-27 09:48:50

Kampania Rowerowy Maj 2022 - Bierzemy udział !

NASZE PRZEDSZKOLE po raz kolejny weźmie udział w kampanii Rowerowy Maj.

Już od 4 maja zachęcamy naszych przedszkolaków, jak i rodziców do docierania do przedszkola na rowerach, hulajnogach czy rolkach.

Za każdy aktywny przyjazd do przedszkola dziecko otrzyma dwie naklejki. Jedną przylepi na grupowym plakacie, a jedną w swoim rowerowym dzienniczku.

Rowerowy Maj jest edukacyjną zabawą z elementami rywalizacji. Rywalizują przedszkolaki, grupy przedszkolne i przedszkola, dlatego nagrody przewidziano na wszystkich tych trzech poziomach. O wyniku przedszkola lub grupy zadecyduje liczba przyjazdów do przedszkola na rowerze w stosunku do liczby dzieci w przedszkolu lub w grupie.

Kampania ROWEROWY MAJ rozpocznie się 4 maja i trwać będzie do 31 maja. Za uzbierane naklejki przewidziane są atrakcyjne nagrody.

Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału!!!