Samorządowe Przedszkole nr 154 im. Janusza Korczaka
Witamy w naszej księdze gości 
 

Anna

data dodania: 2014-03-11
Mogę ocenić opiekę Przedszkola wyłącznie pozytywnie. Panie opiekujące się dziećmi są przemiłe, syn po pierwszym ciężkim okresie przystosowawczym teraz bardzo lubi chodzić do Przedszkola i chętnie opowiada jakie ma zajęcia. Panie z grupy I są chyba święte :) Polecam z czystym sumieniem!

Anna

data dodania: 2011-08-12
Minoł pierwszy rok mojego syna w przedszkolu jesteśmy w pełni zadowoleni. Dzieci miały bardzo dużo ciekawych zajęć widać to było po przygotowywanych pracach na wystawie. Ciekawe wyjazdowe wycieczki, bale, pikniki z rodzicami i bez. Jestem zachwycona umiejętnościami syna, które mogłam podziwiać na występach, ilości piosenek, tańców. Synek stał się bardziej samodzielny i przyjacielski. Wszystko to zawdzięczamy i dziękujemy wspaniałym Paniom wychowawczyniom, Paniom dyżurnym, Kadrze i Personelowi za pyszne posiłki . Bardzo chętnie synek powróci po wakacjach na zajęcia. Pozdrawiamy.

Kasia

data dodania: 2010-10-19
Moja córcia również w tym roku zaczęła przygodę z tym przedszkolem i jest po prostu zachwycona. Bardzo miła karda, opieka grupy I. Pozdrawiam serdecznie!
Dodaj wpis