Strona głowna  /  Konkursy i akcje
Konkursy i akcje

Zbiórka materiałów plastycznych dla dzieci

Szanowni Rodzice,

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka nasze przedszkole organizuje zbiórkę materiałów

plastycznych dla dzieci z Zespołu Szkół Specialnych nr 3 w Uniwesyteckim Szpitalu

Dziecięcym w Krakowie. Serdecznie zachęcamy do wsparcia naszej zbiórki.

Zbieramy najpotrzebniejsze materiały, takie jak: kleje w sztyfcie, papier kolorowy, bloki rysunkowe

oraz techniczne, kredki, plastelinę, pisaki, gumki do mazania czy ołówki. Zbiórka trwa do 31 maja 2022r.

Marzena Kopeć, Agata Popko, Patrycja Wrona

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZEGO

PT. „MOJE DRZEWO GENEALOGICZNE”

I KATEGORIA WIEKOWA - DZIECI 3 i 4 LETNIE

I MIEJSCE: ZUZANNA BECZEK

II MIEJSCE: ALEKSANDRA CZYKWIN

III MIEJSCE: MICHAŁ WILK

II KATEGORIA WIEKOWA - DZIECI 5 i 6 LETNIE

I MIEJSCE: ZUZANNA CORA

II MIEJSCE: EMILIA CZYKWIN

III MIEJSCE: LENA GIZA

KONKURS PLASTYCZNY

PT. „MOJE DRZEWO GENEALOGICZNE”

Serdecznie zapraszamy dzieci wraz z Rodzicami do udziału w konkursie plastycznym  "Moje drzewo genealogiczne".

Celem konkursu jest:

- promowanie spędzania czasu wolnego z Rodziną

- kształtowanie wiedzy o sobie samym

- poznawanie historii swojej Rodziny

- zacieśnianie więzi rodzinnych

Uczestnikiem może zostać każde dziecko uczęszczające do Naszego przedszkola. Prace ocenianie będą w 2 kategoriach wiekowych:  3- 4 latki oraz 5-6 latki. Oceniane będą walory artystyczne pracy, wkład pracy oraz estetyka wykonania.

Praca w formacie A3,wykonana techniką dowolną ma posiadać metryczkę z imieniem i nazwiskiem dziecka oraz jego wiekiem i nazwą grupy do której uczęszcza.

Czas trwania konkursu: 4.05. - 20.05.2022 r.

Prosimy, aby prace składać u Pań wychowawczyń z grupy dziecka. Ogłoszenie wyników nastąpi 24.05.2022 r.

Dla laureatów przewidziane są nagrody, które zostaną rozdane do dnia 27. 05.2022 r.

W sprawie wszelkich spraw dotyczących konkursu pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Marzena Kopeć

Patrycja Wrona